Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Chcete mať imunitu, ako zo železa, tak zmiešate tieto dve veci, ktoré nahradia množstvo drahých liekov

Po stáročia med je známy pre svoje liečivé vlastnosti. To isté možno povedať o kurkume, iba posledne stále získal popularitu v Ázii. Čo sa stane, keď zmiešate tieto skvelé produkty?

Delíme sa s vami o skvelý recept na „zlatý mix“, ktorý nahradí množstvo liekov, posilňuje imunitný systém, a ušetrí veľa peňazí!

Kurkuma a med – základné zložky „zlatého mixu“ – extrémne účinný pri zápalových a infekčných ochoreniach. Táto zmes – výborný prostriedok pre posilnenie imunitného systému a prevenciu rakoviny.

Kurkuma s medom

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 100 g medu
  • 1 polievková lyžica kurkumy
  • 1 lyžička celého čierneho korenia
  • 2 lyžice jablčného octu
  • 1 lyžica citrónová kôra

Zmiešajte kurkumový prášok, jablčný ocot a korenie. Pridajte citrónovú kôru a med. Dobre premiešajte do hladka. Mimochodom, čierne korenie sa pridáva k urýchleniu asimilácii kurkumy, to je vedecky dokázané.

Tento zázrak by mal byť v hrnci s pokrievkou a vždy v chladničke!

NAČO SA POUŽÍVA

  1. Pre prevenciu nachladnutia, sezónne alergie a anti-karcinogénne účinky, je nutné použiť 1 polievkovú lyžicu „Golden mix“ Každé ráno.
  2. Ak máte pocit, že ste chorý, bude taká zmes iste príde vhod! Jesť 1/2 hodiny zmes každú hodinu 1 lyžičku počas prvých dvoch dní choroby. Potom 1,2 lyžičky každé 2 hodiny pre 3. a 4. deň choroby. Ako medicína 3krát denne až do zbavenia príznakov ochorenia by mali byť konzumované.
  3. A čo je najdôležitejšie, hotovú zmes dať do úst a čakať, až sa roztaví. Po použití ihneď piť vodu alebo vypláchnite ústa. Tiež sa zmes môžete na raňajky, rozložiť na krajec chleba alebo sa pridáva do čaju, ale malo by byť pri izbovej teplote.

lkl

Udržujte tento recept na užitočný liek a pripravte ho svojim milovaným, pretože zdravie je na nezaplatenie!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit