Zdravé recepty

Najlepšie spôsoby aktivácie vašich tukových horných hormónov

Ak sa vyhnite spotrebe sladkých potravín, ako je fast food, cukor, ryža a obilniny (sacharidy) a urobíte nejaké cvičenia s nízkou hmotnosťou po dobu 30 minút, výrazne spaľujete tuky na energiu a urýchlite svoj metabolizmus na nasledujúce 12-48 h.

Krok 1 – Vyhnite sa cukru

Snažte sa vyhnúť spotrebe spracovaných a rýchlych potravín, alkoholu, sušienok, bieleho cukru, hrozna a banánov. Svoje chute môžete osladiť medom a stéviou.

Krok 2 – Jedzte veľa zeleniny a strukovín

Bolo by ideálne konzumovať vegetariánsku surovú alebo dusenú stravu. Mali by ste tiež nahradiť zviera vegetariánskym proteínom. Vymeňte svoj slnečnicový olej s olivovým olejom a maslom s kokosovým olejom. Pokúste sa postupne znížiť spotrebu sacharidov.

Krok 3 – Nejedzte po 19.00 hodine 

Nekonzumujte žiadne jedlo po 19.00 hod. Alebo ak máte niečo konzumovať, jedzte nejaký čerstvý šalát. Pite medzi jedlom organický čaj alebo vodu a počas dňa spotrebujte 3-5 malých jedál.

Krok 4 – Veľa športujte 

Začnite chodiť na bicykli, prechádzať sa, bežať alebo pracovať vonku a tiež začať šťavou nalačno, ktorá výrazne spáli tuk, zatiaľ čo dostanete dostatok živín. Nezabudnite, že mnohí ľudia liečili rakovinu tým, že pili iba šťavy (čerstvo stlačené).

Jedzte iba 2 krát denne a pite šťavu nalačno, ak nemôžete cvičiť každý deň.

Tiez sa Vam moze pacit