Zdravie a životospráva

Nemôžu tomu uveriť ani lekári: Žena sa vyliečila z rakoviny vo štvrtom štádiu tak, že zjedla iba TOTO!

Candice Marie Fox bola veľmi znepokojená, keď jej lekári oznámili, že má rakovinu štítnej žľazy, ktorá sa rozšírila do ďalších orgánov a usúdili, že jej zostáva približne 5 rokov života.

Teraz má 31 rokov aj napriek tomu, že odmietla chemoterapiu. Namiesto toho každý deň jedla 3 ananásy. Okrem toho jedla aj grapefruity, citróny, papáje, jablká, kivi a banány.

Po šiestich mesiacoch sa jej podarilo dostať sa zo štvrtého štádia rakoviny!

„Zistila som, že ananás, kivi a papája ničia bielkoviny vo vrstve rakoviny. Proteíny z živočíšnych produktov rakovinu kŕmia a ak ich denne konzumujete je jasné, že telo z rakoviny takto nemožno vyliečiť.“

V roku 2011 doktori zistili, že má rakovinu. Odporúčali jej podstúpiť chemoterapiu, no ona odmietla. Tiež jej povedali, že jej zostáva približne 5 rokov života.

Jej priateľka Jamie zomrela na rakovinu vo veku 31 rokov. Jej bratranec Frankie zomrel na rakovinu už v trinástich. Candice si myslí, že chemoterapia viac škodí ako prospieva a ľudia zomierajú aj vďaka nej.

„Povedali mi, že nemám čas na liečbu tejto choroby, no ja som sa nevzdala a čítala som veľa článkov o rakovine. Dočítala som sa o účinkoch ovocia – ananásu, kivi, papáje … Vďaka tomu som začala piť každý deň ananásový džús. Dlhý čas som nejedla nič okrem ovocia.“

Prestala používať chemickú kozmetiku a čistiace prostriedky, prestala fajčiť a podnikla kroky k zníženiu stresu v jej živote.

„Stres, chemikálie a živočíšne produkty kŕmia rakovinu. Tak som sa ich zbavila.“

Keď išla po šiestich mesiacoch na kontrolu lekári jej potvrdili, že sa rakoviny takmer úplne zbavila!

Tiez sa Vam moze pacit