Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Postup čínskeho doktora na odstránenie žlčových kameňov.

Žlčové a pečeňové kamene môžu vážne poškodzovať zdravie a dokonca viesť k rozvoju rakoviny či cirhózy pečene.

Lai Chiu Nan, čínsky doktor, publikoval prírodný spôsob, ako sa týchto kameňov zbaviť. Ako tvrdí, rakovina nie je nikdy chorobou, ktorá sa objaví ako prvá. Vždy je vyvolaná inými ochoreniami.

Podobne je to aj so žlčovými kameňmi, ktoré vyvolávajú množstvo zdravotných ťažkostí predtým, než sa objaví rakovinové ochorenie pečene alebo hrubého čreva.

Potvrdzujú to aj pozorovania onkologických pacientov. U tých boli vždy predtým zaznamenané problémy so žlčovými kameňmi.

Čo prezrádza prítomnosť žlčových kameňov

Najčastejšími príznakmi výskytu žlčových kameňov je nadúvanie. Neraz sa súčasne s ním vyskytujú aj bolesti v oblasti pečene a žlčníka.

Pečeň, žlčník a trávenie sú totiž úzko prepojené. To je aj dôvodom, prečo táto prírodná metóda tak dobre funguje aj na zle fungujúcu pečeň.

Je však nutné poznamenať, že nemusí fungovať rovnako u každého.

Napríklad, ak sú žlčové kamene už príliš veľké, vtedy je vhodné sa poradiť s lekárom. Ten môže usúdiť, že jediným riešením je operácia žlčníka.

Postup čínskeho doktora na odstránenie žlčových kameňov

Postupujte nasledovne:

1. Počas prvých 5 dní kúry jedzte 4 až 5 jablká denne, prípadne vypite každý deň 4 poháre čerstvého jablkového džúsu. Džús si vyrobte vlastný, pretože kupovaný už nemá takmer žiadnu nutričnú hodnotu. Počas týchto 5 dní majte pravidelnú stravu.

2. Na 6. deň vynechajte obed. Namiesto neho rozpustite 1 čajovú lyžičku horkej soli (epsomská soľ – síran horečnatý) v pohári vlažnej vody a túto zmes vypite.

3. Postup s horkou soľou zopakujte aj o 8 hodine večer. Síran horečnatý totižto podporuje funkciu vylučovania žlče.

4. Tesne pred spaním potom v pohári zmiešajte čerstvú šťavu z polovice citróna s 1 až 1,5 dcl olivového oleja a vypite to. Olivový olej premaže žlčové kamene a umožní im ľahšie sa pohybovať v žlčovodoch.

5. Nasledujúci (7.) deň ráno spozorujete po veľkej potrebe plávať v toalete zelené kamienky.

Doktor Lai hovorí, že niektorým pacientom sa takto podarilo vyplaviť 50 až 60 žlčových kameňov. Zaznamenané sú však aj prípady so 100 kameňmi.

Záver

Neváhajte a v rámci pravidelnej detoxikácie vyskúšajte túto efektívnu metódu na prečistenie vašej pečene, žlčníka a žlčovodov.

Uvedenú kúru môžete vyskúšať aj vtedy, ak nemáte žlčové kamene, keďže ňou dokážete podporiť funkciu normálnej tvorby žlče.

Tiez sa Vam moze pacit