Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Pred príchodom rakoviny vaječníkov vás bude telo varovať. Týchto 6 signálov nemôžete ignorovať

Rakovina vaječníkov patrí medzi zákerné druhmi rakoviny. Nemožno presne špecifikovať, čo ju spôsobuje a existuje 20 rôznych typov rakoviny, ktoré dokážu napadnúť vaječníky. Ak sa však táto zákerná choroba zachytí v čas, potom je možné ju úspešne liečiť. Je však veľa prípadov, keď sa na túto chorobu príde až v pokročilom štádiu, a potom už je veľmi ťažké ju liečiť. Čoho by sme si teda mali všímať?

Iba tento rok bolo diagnostikovaných 22 000 žien, ktoré majú rakovinu vaječníkov a 14 000 žien tejto choroby podľahlo. Čísla sú veľmi nepríjemné, a preto by ste si mali nasledujúcich príznakov viac všímať. Sledujte, čo vám hovorí vaše vlastné telo a všetko by malo byť v poriadku.

6 príznakov rakoviny vaječníkov:

Bolesť panvy alebo brucha
Ak je bolesť chronická a pretrváva, tak je to jasný dôkaz toho, že niečo nie je v poriadku. Mohla by to byť ovariálna cysta alebo rakovina vaječníkov.
nafúknuté brucho
Je bežným prejavom prebytočných tekutín v dutine brušnej a tento príznak môže mať za následok aj rakovinu vaječníkov.
močové problémy
Veľmi časté až otravné močenie môže byť tiež príznakom rakoviny vaječníkov. Močový mechúr si nahromadí viac tekutín, než je obyvkle potreba. Tieto prejavy sa väčšinou pripisujú problémom s močovými cestami. Mali by ste byť však na pozore.

nechutenstvo
Rakovina vaječníkov narušuje váš metabolizmus. To sa tiež prejavuje v látkovej výmene vitamínov v tele. Tieto narušené procesy dávajú zmätené signály hormonálnemu systému, ktorý náš mozog uvedomuje o tom, že nám nič nechýba. To je však pre mozog veľká lož.
Špinenie medzi menštruáciami
Ak si to všimnete, môže to mať spojitosť s radom ženských problémov. Obyčajne sa jedná o tie reprodukčné, medzi ktoré patrí rakovina vaječníkov.
Zmena stolice
Akákoľvek zmena stolice môže byť prejavom rakoviny, a nielen tej vaječníkov. Môže to spôsobovať tlak na zadržiavanie tekutín a alebo nádorových metastáz v hrubom čreve.

My sme pre vás dnes vybrali video, ktoré by mohlo pomôcť každej žene, ktorá nie je dostatočne informovaná o dôležitosti daného problému.

zdroj: http://www.classifiedtrends.net/2015/12/8-warning-signs-that-something-is-wrong_30.html

Tiez sa Vam moze pacit