Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Prekrojila som cesnak na polovicu, odstránila z neho zelené jadro a teraz pochopíte, prečo som tak urobila

Cesnak je chválený v mnohých článkoch na našich stránkach, ale dnes som sa naučil niečo nové o tomto slávnom produkte. Ukazuje sa, že cesnak pomáha schudnúť a je silný na prevenciu rakoviny!

Cesnaková tinktúra v alkohole pomôže zbaviť parazitov v tele, omladiť cievy, zbaviť sa prebytočného cholesterolu, urýchliť metabolizmus! Ale človek musí dodržiavať záväzné pravidlo, aby sa dosiahol maximálny terapeutický účinok …

1 (16)

cesnaková tinktúra

ZLOŽENIE

  • 200 g alkoholu
  • 200 g olúpaného drveného cesnaku

2 (14)

PRÍPRAVA

Dôležitý bod: Pred rozdrvením cesnaku, odstráňte klinček z jadra, ak je hrubý a nápadný. Jadro sa odstráni na ochranu lieku, pretože staré jadro cesnaku môže mať zlý vplyv na gastrointestinálny trakt.

3 (16)

Zalejte roztlačený cesnak  veľkým množstvom alkoholu. Nechajte stáť zmesi po dobu asi 10 dní, potom ho uložiť ho na tmavom mieste.

4 (13)

AKO SA CESNAKOVÁ TINKTÚRA POUŽÍVA

Rozriedite 10 kvapiek cesnakovej tinktúry v 150 ml studeného mlieka. Piť elixír zdravia po dobu 20 minút pred jedlom. Je nutné urobiť 2 krát denne po dobu 2 týždňov, potom pauzu po dobu 2 týždňov a znovu opakovať dvojtýždňový kurz. Tento efekt je neuveriteľný!

Počas jedného týždňa si všimnete, ako celý proces trávenia sa zlepšil – bez tiaže v žalúdku po jedle. Môžete pritom aj schudnúť! V dôsledku toho, zmizne chronická bolesť hlavy a budete mať normálny spánok. Pozitívne ovplyvňuje príjem tinktúry cesnaku na stav kože, stáva sa napnutá, vady zmiznú!

Zriedená v mlieku, cesnaková tinktúra je úplne bezpečná pre žalúdok, z toho dôvodu, že sme odstránili z cesnaku zelené jadro, ktoré by mohli byť škodlivé.

 Tento recept na cesnakovú tinktúru – skutočný poklad. Nebudem strácať čas a idem uvariť túto fantastickú drogu.
ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit