Zdravie a životospráva

Skutočný príbeh ženy, ktorá si prírodne vyliečila rakovinu prsníka. Recept nájdete v článku

V dnešných dobe trpí veľké množstvo žien na rakovinu prsníka. Niektoré z nich ju objaví v počiatočných štádiách a prežijú, iné však bohužiaľ nie.V tomto článku vám prezradíme spôsob liečby, ktorú odporúča jedna žena, ktoré sa túto hroznú chorobu podarilo úspešne zdolať.

Príznaky a príčiny rakoviny prsníka

Jedného dňa tejto žene lekári zistili, že má v prsníku nádor. Prejavoval sa klasickými hrčami, ktoré sa dali nahmatať a tiež zmenami na pokožke.O rakovine prsníka sa vie, že je to typ onkologického ochorenia, ktoré je pomerne citlivé na zvýšené hladiny ženského hormónu estrogénu. V takom prípade sa rast nádoru ešte viac stimuluje.Dôvodom zvýšenej hladiny estrogénu často býva konzumácia niektorých špecifických potravín obsahujúcich látky napodobňujúce estrogén.Najviac rizikovou potravinou sa ukazuje byť sója.O sóji si síce mnohí myslia, že sa jedná o zdravú potravinu, ale presný naopak je pravdou.Ďalšími častými príčinami rakoviny prsníka býva používanie určitých druhov kozmetiky, ako napríklad:

Antiperspiranty – kontaminujú lymfatické uzliny v oblasti podpazušia a prsníka hliníkom

Telové mlieka – obsahujú parabény, ktoré sa vstrebú cez pokožku a následne blokujú metabolické procesy v tkanivách

Niektoré parfumy – obsahujú syntetické pižmo, ktoré narušuje endokrinný systém a hormonálnu rovnováhu

Čaj proti rakovine prsníka

Nižšie nasleduje recept na čaj, ktorý prečistí krv a lymfatické uzliny od škodlivých látok a tiež priamo potlačia rakovinové bujnenie.

Postup prípravy

  1. Zmiešajte 15 gramov čerstvého ďateliny, 5 gramov čerstvého ľubovníka bodkovaného a trochu malinového lístia (môže byť aj sušené).
  2. Bylinkovú zmes zalejte 3 až 4 dcl vriacej vody, prekryte pokrývkou alebo tanierikom a lúhujte aspoň 10 minút.
  3. Čaj sceďte a nechajte prípadne ešte trochu vychladnúť, ak by bol príliš horúci.
 Užívanie

Jediné, čo potrebujete urobiť, je vypiť 2 až 3 veľké poháre tohto čaju za deň po dobu 14 dní.A to je všetko!V prípade potreby a v závislosti na štádiu ochorenia môžete túto kúru opakovať alebo predĺžiť podľa potreby.Čaj je možné užívať aj ako prevenciu. V tomto prípade ho stačí užívať párkrát do týždňa.

Tiez sa Vam moze pacit