Zdravé recepty

Stačí si len 3 krát po sebe dať na večeru TOTO jedlo a budete za 3 dni o 5 kíl ľahší…

My by sme mali čo najlepšie naše telo pripraviť na akékoľvek počasie a dôkladne ho prečistiť. A je naozaj úplne jedno, či sa viac hovorí o jarnom alebo jesennom detoxe…

Je rovnako dôležitý pre správne fungovanie nášho tela. Ak je vaším cieľom schudnúť niekoľko kilogramov, je práve tento detox ako vyrobený pre vás!

Keď totiž naša tráviaca sústava nepracuje tak, ako má, môže to narobiť v našom tele peknú neplechu. Problémy s trávením, ako je nepravidelná stolica, nadúvanie, zlé trávenie či dokonca aj zápcha, môžu byť hlavnou príčinou priberania na váhe. Kvôli zlému tráveniu nemôžu byť škodlivé toxíny z nášho tela odplavené von.

Ako detoxikovať organizmus?

Pokiaľ chcete vášmu telu pomôcť s vyplavením škodlivých toxínov a urýchliť vaše trávenie, máme pre vás jednoduchý recept, ktorý vám v tomto neľahkom boji pomôže.

Presnejšie ide o recept, ktorý prečistí organizmus, odplaví spomínané škodlivé toxíny, dodá tráviacej sústave vlákninu a navyše vyrovná hladinu pH v tele.

Čo budete potrebovať:

  • kapusta
  • mrkva
  • červená repa
  • citrónová šťava
  • rastlinný olej
  • soľ, korenie a koreniny

Postup:

Nakrájajte zeleninu na menšie kocky alebo ju nastrúhajte. Pridajte soľ, korenie a korenie na dochutenie, záleží len na vás, ktoré to bude.
Nakoniec šalát pokvapkajte rastlinným olejom a citrónovou šťavou.
Šalát si doprajte každý večer počas troch dní a uvidíte, že sa výsledky čoskoro dostavia.

Tiez sa Vam moze pacit