Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Toto je bylinka, ktorá úplne vynuluje poškodenie pečene od alkoholu i liekov!

Pečeň je jeden z najväčších a zároveň najdôležitejších orgánov. Medzi jej hlavné funkcie patrí čistenie krvi prichádzajúcej z čriev predtým, než ju pustí ďalej do tela.

Okrem toho detoxikuje telo od škodlivých chemikálií a liekov. Pečeň tiež produkuje žlč, ktorá sa cez žlčník dostáva späť do čreva a pomáha pri trávení.

Okrem toho sa v nej tvoria mnohé bielkoviny, ktoré telo potrebuje pre svoje správne fungovanie.

Čo sa stane, ak pečeň prestane fungovať

Ako vidíte, pečeň je pre náš život nevyhnutná. Má síce pomerne silné regeneračné schopnosti, no v dnešnom prechemizovanom a nezdravom svete dostáva často poriadne zabrať.

V prípade, že je preťažená a nestíha zvládať svoje funkcie, nastáva vážny problém. Naše telo pod návalom toxických látok prestáva správne fungovať a rýchlejšie starne.

Ak nedôjde k náprave, môže to vyústiť až k jej zlyhaniu, prípade k nezvratnému ochoreniu ako je napríklad cirhóza alebo rakovina pečene.

Našťastie, existuje jedna bylinka, ktorá dokáže vynulovať a takmer úplne zvrátiť všetky poškodenia pečenie.

Sladké drievko a jeho vplyv na regeneráciu pečene

Sladké drievko (česky lékořice) obsahuje priam zázračnú zlúčeninu, čo takpovediac vynuluje všetko poškodenie pečene, ktoré vzniklo v dôsledku alkoholu, liekov či iných toxických chemikálií.

Ide o látku glycyrhizin, ktorá má ohromujúce liečivé účinky.

Viaceré štúdie potvrdili, že pôsobí v ľudskom tele nasledovne:

  • chráni tkanivá pečene
  • antivirálne
  • proti rakovine
  • proti zápalom

S istým zjednodušením sa dá povedať, že táto látka je najbližšie k tomu, čo by sme mohli nazvať „zázračným liekom“ aký bol kedy objavený na choroby pečene, vrátane steatózy, cirhózy, rakoviny a hepatitídy.

Glycyrhizin drasticky potláča zápaly v pečeni a takmer kompletne napráva všetky poškodenia až do stavu pred ochorením. Okrem toho zastavuje progresiu fibrózy a predchádza toxickej akumulácií žlčových kyselín v pečeni.

Produkty a extrakty zo sladkého drievka môžu mať rôzne stupne koncentrácie. Užívajte ich vždy podľa návodu uvedenom na konkrétnom výrobku.

Úrady taja informácie o liečivých účinkoch sladkého drievka

Bohužiaľ, tieto informácie sa od svojho lekára nedozviete. Úrady v USA sa dlhé roky snažia potlačiť šírenie vedomostí o liečivých účinkov sladkého drievka na ľudskú pečeň.

Dokonca zašli až tak ďaleko, že zakázali predaj prírodných doplnkov s obsahom extraktu a kriminalizujú výrobcov, ktorí by to chceli o sladkom drievku tvrdiť (samotné sladké drievko ako bylinku zakázať nemôžu).

Je to nanajvýš smutné, pretože sladké drievko by dokázalo zachrániť celosvetovo tisíce ľudských životov.

Záver

Sladké drievko sa v ľudovej medicíne používa už vyše 4000 rokov. Nezabúdajte, že najlepšie a najmocnejšie lieky nenájdete v lekárni, ale v prírode. A sladké drievko je bez pochýb jedným z nich.

Tiez sa Vam moze pacit