Zdravé recepty

Toto je jedna z NAJSILNEJŠÍCH POTRAVÍN s liečivým účinkom akú poznáme. Je vhodná úplne na všetko, dokonca aj na liečbu neplodnosti!

V dnešnom článku vám predstavíme jednu veľmi liečivú potravinu, ktorú pozná takmer každý z nás, no o to menej ju každý z nás aj využíva. Pevne veríme, že po prečítaní tohto článku si ihneď pobežíte túto silne liečivú potravinu zadovážiť.

V  prípade nepolodnosti, počas tehotenstva, na posilnenie imunity, pre športovcov, ako aj pre spomalenie starnutia.

Stále viac lekárov, ako aj odborníkov na výživu zastáva názor, že včelia materská kašička je jedna z najsilnejších potravín s liečivým účinkom, akú dnes poznáme. Najdôležitejší zo známych pozitívnych účinkov včelej materskej kašičky je všeobecné zlepšenie zdravotného stavu ľudského organizmu.

Včelou materskou kašičkou môžeme zvýšiť náš výkon v práci, zvyšuje sa koncentračná schopnosť, kladne vplýva na náš spánkový cyklus a posilňuje pamäť. V záujme ochrany nášho zdravia obzvlášť doporučujeme 12-týždňovú kúru 3-4 krát ročne.

Včelia materská kašička má okrem toho pozitívny účinok na organizmus takmer pri všetkých zdravotných problémoch.

Výskumy účinkov včelej materskej kašičky väčšinou súviseli s jej neobyčajnými schopnosťami v boji proti neplodnosti, ako aj s chorobami nervového charakteru, napríklad chorôb, ako Parkinson, Alzheimer, alebo Sklerosis Multiplex. Včelia materská kašička funguje v ľudskom organizme podobne, ako v organizme včiel, napomáha  vývoju, predlžuje životnosť buniek a má veľký vplyv na plodnosť.

Včelia materská kašička zvyšuje v krvi hladinu luteinizačného hormónu, ktorý vyvoláva ovuláciu, ktorého primerané množstvo je nevyhnutné na liečenie nepravidelného menštruačného cyklu, ako aj pri nedostatočnom fungovaní vaječníkov. Včelia materská kašička týmto hormónom zväčšuje hrúbku steny maternice, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť priľnavosti a zvyšuje sa šanca  na oplodnenie.

Upozornenie:

Upozornenie: Články na stránke sú len informatívny preklad zo zahraničných webov. Nenahrádzajú lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.

Tiez sa Vam moze pacit