Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Ak je vaším cieľom schudnúť, pridajte tento produkt do nápoja a rýchlo odstráni vašu chuť k jedlu, zaručene sa postará o zníženie vašej hmotnosti

Hovorí sa, že zdravý človek má zdravú myseľ a skvelú postavu. Tak to je, ale niekedy o zdravie prichádzame spôsobom honby za krásnym telom a myseľ je na druhom mieste.

Váhový úbytok je uznávaný ako jeden z najzložitejších procesov, ktoré musia byť sprevádzané očistou a posilnením organizmu. Našťastie to nie je tak ťažké, ak používate osvedčené metódy, ktoré jednoducho nenarobia veľké škody.

Užitočné nápoje

gn

 

 1. repa
  Zmiešajte šťavu z 1 červenej repy šťavu z 2 jabĺk a 4 zelery. Získate skvelý koktejl na chudnutie, budete si musieť vziať 1 lyžicu ráno a 1 lyžicu večer pred jedlom.Táto zmes aktivuje očistu tela  od toxínov , ktoré sa nahromadili v priebehu rokov. Červená repa zlepšuje trávenie, pleť a posilňuje krvné cievy. Zeler, podľa poradia, sa postará o stres, zdravý spánok a rezervných síl a jablko posilňuje.n
 2. zázvor
  Medzi hlavné výhody zázvoru patria jeho protizápalové vlastnosti. On aktívne bojuje proti neduhám: choroba, poruchy trávenia, obezita, artritída a dokonca aj rakovine.Čistého 50 g čerstvého zázvoru jemne nasekáme. Zalejeme 1 litrom horúcej vody, privedieme k varu a varíme na miernom ohni po dobu 10 minút. Do ochladeného vývaru, pridáme štipku škorice a 3 lyžice sirupuso  šípok lyžice. Pijeme 150 ml denne pred jedlom.nbbv
 3. citrón
  S citrónu je veľmi užitočná šťava. Jeden citrón obsahuje tretinu dennej dávky vitamínu C. Okrem toho, že je bohaté na minerály: horčík, meď, zinok, železo, mangán. Lemon nabíja vitalitu a zlepšuje pamäť a podporuje duševnú rovnováhu.

  Zmiešajte 2 lyžice čerstvého džúsu s 200 ml teplej vody, lyžičkou medu a štipku mletého zázvoru. Vezmite pol hodiny pred raňajkami, pripraviť žalúdok na príjem potravy.

  4 (88)

 4. jablko
  Jablková šťava je lepšie ako ostatné. Tiež pomáha absorbovať veľké množstvo výrobkov, posilňuje nechty a vlasy, zabraňuje kôrnateniu ciev.Jemne nasekáme 1 jablko, zalejeme 500 ml vriacej vody a pridajte 1 lyžičku mletej škorice. Tento nápoj je lepšie piť po jedle, ale ak je vaším cieľom odstrániť hlad, škorica rýchlo odstráni vašu chuť k jedlu. Preto sa často pridáva do rôznych koktejlov na chudnutie .5 (72)
 5. citrus
  Tonikum zmes šťava z 1 pomaranča, 1 citrón, 1 mrkvu, zrieťe so 100 ml minerálnej vody, načerpáte nové sily, ešte pred obedňajšiu prestávkou. Piť citrusový koktail pol hodiny pred obedom, doplníte zásobu vitamínu C a vápnik, a pravdepodobne nebudete potrebovať kávu.6 (51)

Teraz viete, že to nie jsúlen nápoje na chudnutie , ale aj výborným prostriedkom pre detoxikáciu tela. Mnohé z nich sú chutné samy o sebe, a preto aj príjemné na použitie.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

Tiez sa Vam moze pacit