Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Zabaľte si svoje nohy do alobalu. To, čo sa stane za 1 hodinu, prekvapí aj vášho lekára

Možno ste to nevedeli, ale hliníková fólia má liečivé vlastnosti, ktoré sú obvykle používané pri tradičných liečiteľov v Rusku alebo v Číne. Hovoríte si, že je to blbosť? Veď obyčajný alobal, do ktorého balíte desiatu, predsa nemôže mať žiadne liečivé účinky.

Opak je pravdou, hliníková fólia môže byť využívaná mimo kuchyňu ako efektívny nástroj pre liečbu. Je nutné mať na pamäti, že je dobré ju používať veľmi opatrne.

V tomto článku sa dozviete, aké liečivé vlastnosti hliníková fólia má.

Pomoc od bolesti

Hliníková fólia je veľmi účinná pri liečbe rôznych chorôb, najmä potom pri liečbe bolesti. Má veľmi pozitívne účinky, pokiaľ ide o bodavú bolesť v krku, v oblasti ramien, päty, kolien či chrbta.

Stačí priložiť kus alobalu na postihnutú oblasť a vaša bolesť bude pomerne skoro preč. Tiež nad tým krútite hlavou a hovoríte si, ako je to možné?

Energia, ktorá prúdi v biologickom aktívnom bodu a cestuje späť až k Meridianu. Bio – prúdy prechádzajú organizmom a jeho aktívnym bode až k Meridianu.

Pre časť tela, ktorá vás bolí je toto veľmi užitočné a zmierňuje to bolesť a rad ďalších chorôb.

Liečba hliníkovou fóliou

Vezmite kus alobalu a priložte ho na oblasť, ktorá vás trápi. Aby fólia držala na svojom mieste, je dobré ju niečím obviazať. Tento proces opakujte po dobu 10 – 12 dní.

Plocha, ktorú liečite by mala byť pokrytá hliníkovou fóliou vo dne aj v noci. Po tejto dobe si urobte pauzu a to na jeden týždeň. V prípade potreby je možné túto liečbu zopakovať.

Hliníková fólia napomáha k zmierneniu bolestí šije, odstráni bodavú bolesť v chrbte, ramenách či v kĺboch. Veľmi účinne môže tiež vyliečiť ischias, reumatoidnú artritídu, chlad, hromadenie soli, pooperačné jazvy, dnu, či päty.

liečba nôh

Dajte si na nohu 5 – 7 vrstiev hliníkovej fólie a medzi jednotlivé fólie vložte kusy papiera. Tento obklad nechajte na nohe pôsobiť hodinu a potom si urobte na dve hodiny pauzu.

Potom môžete celý obklad urobiť ešte raz. Znovu urobte dvojhodinovú pauzu a zábal urobte znova. Tieto zábaly môžete opakovať po dobu siedmich dní.

Ruský vedec Skvortsov vysvetľuje, prečo je hliníková fólia tak efektívne. Podľa neho ide o liečebnú procedúru, ktorá využíva energeticky štruktúrované zdroje a práve hliníková fólia patrí medzi jeho liečebné nástroje.

bnvbhgh

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit