Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Žena pila mrkvovú šťavu každý deň počas 8 mesiacov. Neuveríte, čo sa udialo potom.

Anna Cameronová je autorkou mnohých detských kníh. V tomto príbehu je však hlavnou hrdninkou ona sama.

Bola slávna aj doposiaľ, no potom, ako jej diagnostikovali rakovinu hrubého čreva, sa stala ešte slávnejšou.

Prvú operáciu podstúpila v júni 2012, keď ochorenie vstúpilo do svojho tretieho štádia.

Nebola to jej prvá skúsenosť s rakovinou. Jej manžel totiž umrel na rakovinu pľúc ešte v roku 2005 a to aj napriek podstúpenej liečbe chemoterapiou.

Svoj príbeh vyrozprávala na webovej stránke chrisbeatscancer.org, na ktorej ľudia úspešne vyliečení z rakoviny zvyknú vyrozprávať svoje príbehy.

Príbeh Anny

V júni 2012 som podstúpila operáciu hrubého čreva kvôli nádoru a následne som odmietla chemoterapiu.

Každý deň som sa síce cítila lepšie, no po 6 mesiacoch snímky odhalili, že rakovina metastázovala do pľúc, čiže ochorenie vstúpilo do štvrtého, posledného štádia.

Všetok svoj čas som začala tráviť hlbokým štúdiom rakoviny. To ma napokon priviedlo k príbehu Ralpha Coleho. Tomu v 26. rokoch diagnostikovali rakovinu kože a podľa svojich vyjadrení sa vyliečil konzumovaním 5 mrkiev denne.

Rozhodla som sa preto nasledovať v jeho šľapajách a začala denne konzumovať čerstvo vytlačenú mrkvovú šťavu. Pila som ju rovnomerne počas celého dňa.

Po približne 8 týždňoch som šla na vyšetrenia k lekárovi. Tie zistili, že rakovina sa prestala šíriť a nádory sa začali postupne zmenšovať. Zmizli tiež opuchy lymfatických uzlín.

Po 4 mesiacoch uzliny už boli úplne v poriadku a rakovina naďalej ustupovala.

No a po 8 mesiacoch vyšetrenia ukázali kompletné vymiznutie nádorov a definitívne vyliečenie z rakoviny

V čom tkvie tajomstvo mrkvy

Tajomstvo mrkvovej šťavy je v jej unikátnom zložení vitamínov, minerálov a antioxidantov so silnými protirakovinovými účinkami.

Zvlášť cenný je betakarotén, forma vitamínu A, ktorý má silné preventívne účinky nielen pre zdravie očí, ale aj na rakovinu.

O svojich skúsenosti Anna Cameronová napísala aj knihu Ako vyliečiť rakovinu pomocou mrkvy, ktorú predáva prostredníctvom Amazonu.

Tiez sa Vam moze pacit