Prírodná medicína

Znížte hladinu cholesterolu a zabráňte rakovine so zeleným čajom Matcha. Má viac ako 500% antioxidantov ako Goji Bobule

Zdravotné výhody zeleného čaju matcha sú vynikajúce v porovnaní s inými čajmi. Tento čaj je vyrobený z tieňových listov čaju. Vzhľadom na rastúci a zberový proces má tento zelený čaj 10 výživu bežného zeleného čaju.

To znamená, že šálka zeleného čaju Matcha je ako 10 šálok bežného zeleného čaju. Jeho pozoruhodné zdravotné výhody pomáhajú vášmu telu v procese chudnutia, detoxikácie oveľa viac.

 ZDRAVOTNÝ PROFIL MATCHA GREEN TEA

1.POSKYTUJE HMOTNOSŤ

Zápalový zelený čaj vytvára teplo v tele, čo vedie k vyššej rýchlosti metabolizmu

2.DETOXIFÍZUJE TELO

Hladiny chlorofylu z Matchy sú vyššie ako iné zelené čaje. Chlorofyl má schopnosť odstrániť ťažké kovy, toxíny, dioxíny, jedy a narušenie hormónov.

3.PROTI NÁDOROVÉ ÚČINKY

Podľa štúdie, ktorú vykonala univerzita v Mississippi, prítomnosť silného antioxidantu (EGCG) v tomto čaji zabraňuje rastu nádoru prsníka.

4.ANTI-OXTIDANT

Najprospešnejšie a silnejšie antioxidanty v čaji Matcha známe ako katechíny pôsobia ako mimoriadne silný prostriedok proti starnutiu. Tento čaj má ďalších 13 antioxidantov a ostatné zelené čaje.

5.ENERGIA

Matcha čaj výrazne zvyšuje vašu energetickú hladinu bez akéhokoľvek vedľajšieho účinku kvôli unikátnemu súboru aminokyselín prítomných v tomto čaji.

6.ZVÝHODŇUJE KOGNITÍVNE FUNKCIE A KONCETRÁCIE

Zvyšuje koncentráciu a pamäť kvôli prítomnosti aminokyselín L-Theaninu. Tieto čaje tiež zvyšujú hladinu serotonínu a robia vás šťastnými.

7. ZVÝŠI IMUNITU

Veľké množstvo antioxidantov, flavanoidov, katechínov a polyfenolov vo svojom obsahu výrazne chráni vaše telo pred vírusmi a baktériami. Môžete zvýšiť celkové zdravie tým, že konzumujete čaj Matcha denne.

8. ZLEPŠÍ VAŠE GASTROINTESTINÁLNE ZDRAVIE

Prítomnosť ľahko vstrebateľných diétnych vlákien udržuje normálnu hladinu cukru v krvi a pomáha pri zápche.

9.ZLEPŠUJE CARDIOVASCUÁLNY SYSTÉM

Veľké množstvo antioxidantov v zelenom čaji Matcha zabraňuje krvným zrazeninám uvoľnením krvných ciev.

10.IDEAL PROTI BAKTÉRIAM 

Silné antibakteriálne vlastnosti tohto čaju bojujú s baktériami,  a chránia vašu zubnú sklovinu, a tak chránia pred zápachom. Môžete ho zmiešať so zubnou pastou alebo ju môžete použiť ako ústnu vodu.

11. HOJENIE

Protizápalové vlastnosti chlorofylu pomáhajú pri hojení rán.

Tiez sa Vam moze pacit